P0805H2152FGT
MFR.Part #
P0805H2152FGT
JLCPCB Part #
C4247850
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS