P0805H2002BGT
MFR.Part #
P0805H2002BGT
JLCPCB Part #
C3930261
Description
-55℃~+155℃ 200mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS