Y00627K43000T0L
MFR.Part #
Y00627K43000T0L
JLCPCB Part #
C1478004
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 7.43kΩ ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors