P0805H2002BBT
MFR.Part #
P0805H2002BBT
JLCPCB Part #
C4317658
Description
-55℃~+155℃ 200mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount