RT0805BRE071R5L
MFR.Part #
RT0805BRE071R5L
JLCPCB Part #
C20166113
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS