P0805H2001FBT
MFR.Part #
P0805H2001FBT
JLCPCB Part #
C4210923
Description
-55℃~+155℃ 200mW 2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount