CRT0805-FZ-49R9ELF
MFR.Part #
CRT0805-FZ-49R9ELF
JLCPCB Part #
C5578920
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS