P0805H1502BNT
MFR.Part #
P0805H1502BNT
JLCPCB Part #
C4168844
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS