TNPU1206430KAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206430KAZEN00
JLCPCB Part #
C4323664
Description
-55℃~+125℃ 250mW 430kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS