P0805H1002BNT
MFR.Part #
P0805H1002BNT
JLCPCB Part #
C4072570
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS