P0805E86R6FNT
MFR.Part #
P0805E86R6FNT
JLCPCB Part #
C4334842
Description
-55℃~+155℃ 200mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS