MAL209664821E3
MFR.Part #
MAL209664821E3
JLCPCB Part #
C1614933
Package
Plugin,D35xL75mm
Description
-40℃~+85℃ 207mΩ@100Hz 35mm 4.6A@100Hz 420V 5000hrs@85℃ 75mm 820uF ±20% 插件,D35xL75mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS