P0805E8251BBW
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805E8251BBW
JLCPCB Part #
C3931427
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount