P0805E8250BBW
MFR.Part #
P0805E8250BBW
JLCPCB Part #
C4240558
Description
-55℃~+155℃ 200mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount