MAL215879182E3
MFR.Part #
MAL215879182E3
JLCPCB Part #
C1615927
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 158mΩ 1800uF 2.49A@100Hz 30mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS