P0805E6732BBT
MFR.Part #
P0805E6732BBT
JLCPCB Part #
C4019206
Description
-55℃~+155℃ 200mW 67.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount