P0805E3832BBT
MFR.Part #
P0805E3832BBT
JLCPCB Part #
C4098104
Description
-55℃~+155℃ 200mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount