P0805E2672BBT
MFR.Part #
P0805E2672BBT
JLCPCB Part #
C4120691
Description
-55℃~+155℃ 200mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount