P0805E6192DNT
MFR.Part #
P0805E6192DNT
JLCPCB Part #
C4202685
Description
-55℃~+155℃ 200mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS