P0805E2492DNT
MFR.Part #
P0805E2492DNT
JLCPCB Part #
C3970126
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS