LTR10EVHFLR910
MFR.Part #
LTR10EVHFLR910
JLCPCB Part #
C510160
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS