P0805E6043BNT
MFR.Part #
P0805E6043BNT
JLCPCB Part #
C4275513
Description
-55℃~+155℃ 200mW 604kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS