CMF7010R000JKRE
MFR.Part #
CMF7010R000JKRE
JLCPCB Part #
C1797859
Description
-55℃~+175℃ 1.75W 10Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors