ERJ-6RBD4221V
MFR.Part #
ERJ-6RBD4221V
JLCPCB Part #
C2107224
Description
-55℃~+125℃ 100mW 4.22kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS