P0805E6343BNT
MFR.Part #
P0805E6343BNT
JLCPCB Part #
C4129688
Description
-55℃~+155℃ 200mW 634kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS