P0805E50R5BBW
MFR.Part #
P0805E50R5BBW
JLCPCB Part #
C4128107
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount