P0805E80R6BBW
MFR.Part #
P0805E80R6BBW
JLCPCB Part #
C4078826
Description
-55℃~+155℃ 200mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount