RN55C7153FRSL
MFR.Part #
RN55C7153FRSL
JLCPCB Part #
C3357238
Description
-65℃~+175℃ 125mW 715kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors