P0805E5002BBW
MFR.Part #
P0805E5002BBW
JLCPCB Part #
C3985279
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount