P0805E4992BNT
MFR.Part #
P0805E4992BNT
JLCPCB Part #
C4083212
Description
-55℃~+155℃ 200mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS