P0805E4992BBT
MFR.Part #
P0805E4992BBT
JLCPCB Part #
C3977767
Description
-55℃~+155℃ 200mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount