P0805E4990BNT
MFR.Part #
P0805E4990BNT
JLCPCB Part #
C4025321
Description
-55℃~+155℃ 200mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS