CMF5022R100DEBF
MFR.Part #
CMF5022R100DEBF
JLCPCB Part #
C3502249
Description
-55℃~+175℃ 22.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors