RP73D2A88R7BTG
MFR.Part #
RP73D2A88R7BTG
JLCPCB Part #
C4328328
Description
-55℃~+155℃ 125mW 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS