Y16273K01000F9R
MFR.Part #
Y16273K01000F9R
JLCPCB Part #
C3988717
Description
-55℃~+150℃ 3.01kΩ 500mW ±0.2ppm/℃ ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS