P0805E4020BBTA
MFR.Part #
P0805E4020BBTA
JLCPCB Part #
C4010019
Description
-55℃~+155℃ 200mW 402Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount