P0805Y4020BBTA
MFR.Part #
P0805Y4020BBTA
JLCPCB Part #
C4349345
Description
-55℃~+155℃ 200mW 402Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount