Y0007300R000B9L
MFR.Part #
Y0007300R000B9L
JLCPCB Part #
C1471197
Description
-55℃~+125℃ 300Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS