P0805E3652DBT
MFR.Part #
P0805E3652DBT
JLCPCB Part #
C4312058
Description
-55℃~+155℃ 200mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount