RN73R2ATTD1841D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD1841D25
JLCPCB Part #
C2594211
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.84kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS