P0805E3652DNT
MFR.Part #
P0805E3652DNT
JLCPCB Part #
C3919177
Description
-55℃~+155℃ 200mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS