P0805E3571BNT
MFR.Part #
P0805E3571BNT
JLCPCB Part #
C4036666
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS