P0805E3571BBT
MFR.Part #
P0805E3571BBT
JLCPCB Part #
C4206767
Description
-55℃~+155℃ 0.2W 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount