P0805E3570BNT
MFR.Part #
P0805E3570BNT
JLCPCB Part #
C4130758
Description
-55℃~+155℃ 200mW 357Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS