P0805E1240FBT
MFR.Part #
P0805E1240FBT
JLCPCB Part #
C4040896
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount