P0805E3240BBT
MFR.Part #
P0805E3240BBT
JLCPCB Part #
C4128193
Description
-55℃~+155℃ 200mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount