AF0805DR-072K2L
MFR.Part #
AF0805DR-072K2L
JLCPCB Part #
C2116987
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS