P0805E3162BBT
MFR.Part #
P0805E3162BBT
JLCPCB Part #
C4189908
Description
-55℃~+155℃ 200mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount