P0805E3162BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805E3162BNT
JLCPCB Part #
C4071204
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS