P0805Y7412PBW
MFR.Part #
P0805Y7412PBW
JLCPCB Part #
C4041921
Description
-55℃~+155℃ 200mW 74.1kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount